תבנה אתר טוב! זה חשוב...

בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים זה כבר מזמן דבר שהוא בגדר חובה. זה חלון הראווה של העסק שלך, ואנחנו דואגים שהוא יהיה מבריק.
חשוב לייצר רושם ראשוני טוב, כזה שישקף את ליבת העסק שלך, כזה שיחשוף את הוורידים והעורקים, את הדם שזורם בהם ואת הלב שמניע את המחזור הזה בכל רגע מחדש.

האתר שלך הוא אתה

כשאתה חושב על אתר החלומות שלך, נסה להיזכר באתרים בהם ביקרת, האם הניווט בהם היה נוח? האם הנראות הייתה נעימה לעין? האם האתר הציג תוכן ברור, קוהרנטי ומעניין שמתאים לשירות אותו הוא מתיימר לספק? ואולי הכי חשוב, האם הוא הניע אותך לפעולה?

אתר שמתוכנן היטב ומבוצע היטב – עושה את העבודה עבורך. אתר שאינו בנוי באופן שמשקף את החברה או את המוצר, הוא אתר שנידון לכישלון ואף עלול לפגוע בשמך הטוב.

לכן אנחנו בNiels- בונים רק אתרים שתוכננו היטב, בהתאם לקהלי היעד ולמאפייני המוצר שלך. במסגרת התכנון והבנייה אנחנו מתחשבים בצרכים של מנועי החיפוש, כדי שאלה יסרקו וידרגו את האתר שלך.

עוד נושא שאנחנו שמים עליו דגש הוא הנגשת האתרים. החל מאוקטובר 2016, אתרים חייבים להיות מונגשים כחלק ממחויבות חברתית, על פי החוק.

האתרים שאנחנו בונים הם תמיד בעלי עיצוב מקורי ונראות מדויקת, עם תוכן מבריק וחשיבה על הלקוח.

ואחר כך גם מקדמים

אז יש לך אתר מדויק להפליא, אבל בלי לקדם אותו, מי ידע שהוא קיים? (חוץ מאמא שלך :-)). דמיין שאתה מארגן את מסיבת העשור עם קוקטיילים, די.ג'יי ואפילו מופע זיקוקים, אבל שוכח להזמין אליה אנשים… ככה נראה אתר מדויק ללא קידום.

כשנסיים לבנות את האתר שלך, נפנה את הבמה לצוות הקידום שלנו. נשתמש במומחיות שלנו ובכלי הקידום SEO, AdWords, אתרי מדיה חברתית ועוד, כדי שתוכל להזמין את החברים שלך, ללחוץ על PLAY ולהתחיל במסיבה!

הקידום שאנחנו עושים מתחשב בשאלה 'איפה נמצאים הלקוחות שלך?'. הקידום שאנחנו עושים מגיע אליהם ישירות. וזה מה שחשוב.

בוא נרקוד!

צור קשר

נשמח לשמוע ממך בכל עת

פרטי קשר

03-6499007
054-3257943
niels@niels.co.il

אנחנו מאוד חברתיים