לספר סיפור זה אומנות

תקשורת שיווקית

המונח 'תקשורת שיווקית' הופך בשנים האחרונות ליותר ויותר רלוונטי בעולם העסקי, אבל לא תמיד ברור לנו מה זה כולל בתוכו ולמה אנחנו זקוקים מתוך כל זה. המינוח הנכון הוא 'MarCom', קיצור של 'Marketing Communication' והוא מתייחס למכלול הפעולות אותן ניתן לבצע על מנת להעביר מסר, במסגרת אמצעי התקשורת העומדים לרשותנו.

כשאנחנו עושים עבורך תקשורת שיווקית, אנחנו בוחרים במדיות שבהן הלקוחות הפוטנציאלים שלך נמצאים ומעניקים חיים למסרים שלך, דרך אותם ערוצי תקשורת.

ביצועינו בתחום התקשורת השיווקית נסמכים ברוב המקרים על התכנית האסטרטגית והתכנית השיווקית שאנחנו בונים עבורך.

מה אנחנו מציעים ללקוחותינו?

ב'צוות NIELS' לא תמצאו מנהל שיווק אחד שעושה הכל מהכל. עם הצטרפות המדיות הכה מגוונות של העולם הדיגיטלי למערך השיווק של כל עסק, קטן כגדול, הולך וגובר הצורך בהתמחויות, כי כל מדיה מדברת בשפה שונה, פונה לקהלי יעד שונים ובעלת 'חוקים' משלה.

כדי להיות הטובים ביותר בכל תחום ובכל סוגי המדיה העומדים לרשות לקוחותינו, בחרנו את הטובים ביותר ואנחנו דואגים שכל שירות שתקבלו מאיתנו – יינתן על ידי האדם המתאים ביותר.

בין שירותינו בתחום התקשורת השיווקית, לקוחותינו מקבלים מאיתנו ניהול וביצוע של בניית אתרים וקידומם, בניית עמודי נחיתה, הפקת תוכן שיווקי שמוגש ישירות ללקוחות, הפקת קמפיינים אינטרנטיים ברשתות חברתיות ובגוגל, הפקת תערוכות, ניוזלטרים ועוד.

אנשינו אמונים על העיצוב, הכתיבה, הביצוע והניהול של מאמצי השיווק שלכם במדיות השונות. תוך כדי תנועה אנחנו בודקים את מידת ההשפעה של הפעולות השיווקיות על הישגי החברה, ובמידת הצורך משנים את מהלכי השיווק בהתאם.

צור קשר

נשמח לשמוע ממך בכל עת

פרטי קשר

03-6499007
054-3257943
niels@niels.co.il

אנחנו מאוד חברתיים