קידום ושיווק העסק בלינקדאין

כך תגדילו במהירות את מספר העוקבים לעמוד חברה שלכם בלינקדאין!

 

לאחרונה לינקדאין השיקה פיצ'ר חדש ומגניב לעמודי חברה, המאפשר לבעלי העמוד, ולכל מי שמוגדר כאדמין בעמוד, להזמין חברים לעקוב אחרי הדף.

כדי להזמין עוקבים לעמוד חברה בלינקדאין, הנה מה שעליכם לעשות:

נכנסים לעמוד החברה שלכם, (חייבים להיות מוגדרים כאדמינים לעמוד), בסרגל העליון בצד ימין יש כפתור  > Admin tools NEW, >  פותחים את התפריט ולוחצים על NEW Invite connections.

קידום בלינקדאין

יותר אדמינים, יותר הזמנות.

בחלון שיפתח לכם, תוכלו לסמן את האנשים שתרצו להזמין, ולאחר מכן ללחוץ על הכפתור הכחול בצד ימין למטה, Invite connection .

כרגע ניתן להזמין רק אנשים שמחוברים אליכם, באופן אישי. לכן ככל שלעמוד חברה שלכם יהיו יותר אדמינים, ככה פוטנציאל ההזמנה של חברים לעקוב אחרי הדף, יהיה גדול יותר. חשוב לנצל כרגע את הפיצ'ר החדש הזה כדי לצרף אדמינים לעמוד חברה שלכם בלינקדאין, כך שיוכלו להזמין יחד כמה שיותר חברים לעמוד.

קידום בלינקדאין

לינקדאין רוצה לחזק את עמודי החברות

בפעם הראשונה שתיכנסו תוכלו לראות גם אפשרות נוספת להזמנת חברים לעמוד החברה, היא תופיע לכם בצד ימין בחלק האמצעי של העמוד באמצעות החלונית Grow Your Page audience , גם מכאן תוכלו פשוט לפתוח את החלונית, לראות את 3 החברים שלינקדאין ממליצה להזמין או ללחוץ ולקבל את רשימת כל החברים שלכם, ולהזמינם לעקוב אחר עמוד החברה שלכם. נכון לכתיבת שורות אלו, לא ידוע לנו על הגבלת כמות החברים שאפשר להזמין.  ללינקדאין חשוב כרגע להגדיל ולחזק את האינגייג'מנט של עמודי חברה, רמז לבאות.

שיווק בלינקדאין

חשוב לציין, הפיצ'ר עדיין בגרסת בטא ועדיין לא זמין לכולם, לכן יתכן שחלקכם יכנסו לעמוד החברה כאדמינים, אך לא יראו את הפיצ'ר, לעומת כאלה שכן. עוד עובדה שמחזקת את החשיבות לצרף כמה שיותר אדמינים לעמוד.

מהניסיון שלנו, לינקדאין מוציאים פ'צירים לניסיונות ובדיקות מעת לעת, ולאחר מכן מורידים אותם, או דורשים עבורם תשלום, נצלו את האפשרות החינמית הזו, כדי לחזק את העמודים שלכם בלינקדאין, וכדי להגדיל בזמן קצר את כמות העוקבים של הדף בלינקדאין באופן אורגני.

אנו בצוות נילס יחד עם המותג "לינקדאין קינגס" המתמחה בשיווק עסקים בלינקדאין, מתכננים ומוציאים לפועל בהצלחה רבה תוכניות שיווק ייעודיות ללינקדאין עבור חברות וארגונים בארץ ובעולם, הן באופן אורגני והן באופן ממומן.

אם בא לכם להמשיך להתעדכן בכל מה שחדש בלינקדאין מוזמנים ליצור איתנו קשר. יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ על קמפיין גיוס עובדים, או קמפיין גיוס לקוחות? כתבו לנו. ונשמח לענות ולשתף מהניסיון הרב שצברנו.

 

שתפו את הפוסט:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

כתיבת תגובה

מייל שלך לא ייחשף. שדות חובה מסומנים *

*

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

או דברו איתנו: